Henna do włosów 

Jest 14 produktów.

Henna Khadi Cassia nie koloryzuje włosów - może być stosowania jako odżywka, w celu wzmocnienia i pogrubienia włosów lub jako farba dla blondynek, która pogłębi naturalny kolor włosów i doda im złotego blasku.

39,50 zł
W magazynie
Brak w magazynie

Indygo Khadi to naturalna farba ziołowa nadająca włosom pięknego, intensywnego koloru czerni z niebieskim połyskiem.

39,50 zł
Brak w magazynie

Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje włosom odcień ciemnego, czekoladowego brązu o chłodnej tonacji.

39,50 zł
W magazynie

Naturalna farba ziołowa do włosów. Nadaje włosom odcień jasnego, ciepłego brązu. Pokrywa siwe włosy za pierwszym razem, nie wymaga koloryzacji dwustopniowej.

39,50 zł
W magazynie

Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje włosom odcień ciemnego orzechowego brązu o chłodnym odcieniu.

39,50 zł
W magazynie
Brak w magazynie

Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym pięknego, głębokiego mahoniu. Nie niszczy włosów, a ekstremalnie je odżywia i nadaje im pięknego, lśniącego koloru.

39,50 zł
Brak w magazynie

Henna Khadi nadaje włosom intensywnego koloru w odcieniu ciepłej czerni. Po koloryzacji przy pomocy ziołowej henny włosy są wzmocnione, odżywione i przepięknie błyszczą.

39,50 zł
W magazynie

Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor czerwieni, a ciemnym mahoniu. Nadaje włosom piękny kolor i ekstremalnie odżywia. Idealnie farbuje siwe włosy.

39,50 zł
W magazynie

Ziołowa farba Khadi z Amlą, która nadaje włosom ciemnym odcień od ciemnej czerwieni do kasztanowego brązu. Włosy jasne farbuje na ciepłe odcienie rudości. Dokładnie pokrywa siwe włosy.

47,00 zł
W magazynie
Brak w magazynie

100% ziołowa farba do włosów, nadająca siwym włosom kolor średniego blondu (czystego bądź o lekko czerwonym odcieniu - efekt koloryzacji zależy od czasu trzymania farby).

39,50 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Całkowicie ziołowa, certyfikowana farba nadająca włosom siwym piękny, naturalnie wyglądający kolor: od jasnego blondu do blondu o delikatnym czerwonym odcieniu. Henna Jasny Blond farbuje włosy trwale i nie zmywa się szybko.

39,50 zł
Brak w magazynie

Ziołowa farba do włosów Khadi pozwalająca na uzyskanie chłodnego, ciemnego odcienia blondu. Farba doskonale kryje siwe włosy, a także nadaje się do koloryzacji włosów w kolorze jasny i średni blond. Nie rozjaśnia włosów! Dzięki hennie Khadi zadbasz o swoje włosy podczas ich farbowania.

39,50 zł
W magazynie

Gotowa do natychmiastowego zastosowania naturalna henna, nada Twoim włosom niezwykły, kolor i zadba o ich piękny, zdrowy wygląd.

8,99 zł
W magazynie

Naturalna Henna- Krem nada Twoim włosom bogaty kolor gorzkiej czekolady. Doskonale pokrywa nawet siwe włosy, wzmacniając je, pielęgnując i odżywiając. Poprawia kondycję włosów, wygładza je, uelastycznia i nadaje im blasku. Henna jest prosta użyciu, nie trzeba mieszać jej z wodą, wystarczy tylko nałożyć na włosy.

8,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Przejdź do góry