Lista produktów producenta: ALKEMIE

Alkemie to zupełnie nowy wymiar kosmetyki naturalnej. Połączenie wiekowych tradycji, wiedzy zielarzy, szeptunek i uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii. Wierzymy, że kosmetyk powinien być swoistym pokarmem dla skóry. Działać długotrwale i wielowymiarowo, tak by nasz naturalny skórny ekosystem, miał możliwość powrotu do równowagi, która jest jej niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania.

Wierzymy, że kosmetyk powinien być swoistym pokarmem dla skóry. Działać długotrwale i wielowymiarowo, tak by nasz naturalny skórny ekosystem, miał możliwość powrotu do równowagi, która jest jej niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania.


Informacje o składnikach i ich unikalnych właściwościach, czerpiemy u źródeł, od ludzi, którzy każdy z naszych surowców badali przez lata, by wyekstrahować z nich to co najcenniejsze. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. W naszych produktach znajdziesz niespotykanie wysokie stężenie każdego z nich, ponieważ mamy dowody na to, że właśnie wtedy osiągniemy pełnię zamierzonych efektów. By mieć pewność, że dotrą we wskazane przez nas miejsce, wykorzystujemy w pełni naturalne peptydy biomimetyczne i promotory przenikania przeznaskórkowego. Działają one jak swoiste nośniki i magiczne wytrychy dla wszystkich substancji, które zawarliśmy w recepturze.


Pewnie zastanawiasz się skąd się pojawiliśmy?


Od 15 lat zajmujemy się branżą kosmetyczną, od 9 produkcją kosmetyków na rynek profesjonalny i detaliczny. Stworzyliśmy mnóstwo produktów i zabiegów, z którymi już niejednokrotnie miałaś styczność szukając inspiracji do domowej pielęgnacji lub oddając się w ręce specjalistów w hotelach SPA. Wiele z nich zostało docenione przez grono specjalistów i wielokrotnie nagrodzone za innowacyjność i skuteczność działania.


Zdobyliśmy zaufanie naszych klientów wprowadzając na rynek markę MomMe Mother & Baby Natural Care oraz tworząc pierwszy profesjonalny program Femi & Baby SPA dwukrotnie nagrodzony SPA PRESTIGE AWARDS. Jako pierwsi stworzyliśmy kompletne SPA dla wegetarian i wegan ponieważ etyka i proces pozyskania surowców są dla nas niezwykle ważne. Na każdym z naszych produktów znajdziesz informację o jego przeznaczeniu dla wegetarian i wegan.

Więcej
Brak w magazynie

Krem na okolice oczu 360° Przywraca gęstość skóry, spłyca zmarszczki i redukuje cienie pod oczami. Niewielką ilość kremu nanieś na oczyszczoną skórę wokół oczu i na powiekach. Delikatnie wklep opuszkami palców.

139,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Multiwitaminowy olejek z superowocami. Nawilża i regeneruje skórę twarzy. Przywraca zdrowy i promienny wygląd. Niewielką ilość serum nanieś na wilgotną, oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasuj aż do wchłonięcia. Można stosować jako samodzielny kosmetyk lub bazę pod wybrany krem/maskę Alkemie.

155,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Przejdź do góry