Kula do kąpieli Llama Mama Ding Dong

Aro000929

Nowy produkt

Różowa kąpiel z dramatycznie rozkoszną lamą pachnie lizakami w letnim słońcu i dodaje energii dzięki olejkom z Mandarynki oraz Bergamotki.

17,00 zł

17,00 zł za szt.

Różowa kąpiel z dramatycznie rozkoszną lamą pachnie lizakami w letnim słońcu i dodaje energii dzięki olejkom z Mandarynki oraz Bergamotki. To połączenie idealne, a Ty stworzysz parę doskonała z Drama Llama!

- Zapach: słodkie lizaki
- Olejki eteryczne: Mandarynka, Bergamotka
- Nastrój: dodaje energii

Sposób użycia: Wrzuć ją do wanny wypełnionej ciepłą wodą i obserwuj, jak intensywnie musuje, uwalniając swój aromat i naturalne olejki, podczas gdy soda oczyszczona zmiękcza wodę. Pamiętaj, by po kąpieli dobrze spłukać wannę.

Kule do kąpieli Bomb Cosmetics zawierają tylko najlepsze, czyste i naturalne olejki eteryczne, sprowadzane z całego świata. Są wyciskane, zwijane i wytwarzane ręcznie z naturalnych i niesamowitych składników, dzięki czemu – chociaż każda Bomba jest unikalna! – wszystkie są także dokładnie przetestowane jakościowo i po prostu piękne.

Środki ostrożności: Produkt nie nadaje się do spożycia! Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Produkt dla dzieci od lat 3.

Produkty powiązane

Przejdź do góry