Lakier do Paznokci transparentny Crystal

Kha000092

Nowy produkt

Lakier do paznokci Benecos z formułą pozbawioną formaldehydu i toluenu. Odcień transparentny może być stosowany samodzielnie lub jako top na inne kolory. Nie zawiera błyszczących drobinek, jest przejrzysty. Daje efekt zadbanych dłoni. Dołączony, zgrabny pędzelek ułatwia precyzyjną aplikację lakieru.

Ostatnie egzemplarze!

25,00 zł


Lakiery do paznokci marki Benecos są pozbawione jakichkolwiek szkodliwych składników takich jak formaldehyd, toluen czy ftalany, które są powszechnie stosowane w lakierach wielu innych firm. Lakier Benecos nie wpływa negatywnie na paznokcie ani skórki. Nie powoduje podrażnień, jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

Produkt dla kobiet w każdym wieku lubiących kosmetyki naturalne.

Efekty

  • Nabłyszczenie paznokci
  • Dyskretny, naturalny efekt
  • Bezpieczna receptura

ZASTOSOWANIE:

Przed malowaniem odtłuścić paznokcie odpowiednim preparatem – poprawia to trwałość lakieru. Po aplikacji zanurzyć dłonie na kilka minut w zimnej wodzie.

BEZPIECZEŃSTWO:

Nie zawiera formaldehydu, toluenu, ftalanów, kamfory, parabenów, silikonów, olejów mineralnych. Bez substancji pochodzących z martwych zwierząt. Nie był testowany na zwierzętach.

Objętość netto: 9 ml

SKŁAD:

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Adipic Acid/ Neopentyl Glycol/ Trimellitic Anhydride Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Isopropyl Alcohol, Dipropylene Glycol Dibenzoate.

Produkty powiązane

Przejdź do góry