Kyoto Highlighter Bikor

Bik000002

Nowy produkt

Nie­zwy­kła kon­sy­sten­cja roz­świe­tla­cza Kyoto pozwala sto­so­wać go na dwa spo­soby: tra­dy­cyj­nie w miej­scach gdzie chcemy dodać naszej skó­rze bla­sku lub jako bazę roz­świe­tla­jącą, która optycz­nie wygła­dzi i odmło­dzi cerę.

Ostatnie egzemplarze!

160,00 zł

BIKOR KYOTO

Stworzony z pigmentów o najwyższej miałkości i nieporównywalnym natężeniu dla uniknięcia teatralnego efektu. Dzięki temu może być stosowany do konturowania i optycznego modelowania, jak również na całej twarzy pod pudrem OSLO dla natychmiastowego rozświetlenia.

Składniki

Witamina A

Redukuje zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia oraz wygładza powierzchnię skóry.

Witamina E

Pomaga utrzymać skórze jej naturalne nawilżenie oraz zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Lecytyna

Bogata w kwasy tłuszczowe tworzy barierę na powierzchni skóry, dzięki której w efektywny sposób zatrzymuje nawilżenie jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego. Zabezpiecza skórę zarówno przed podrażnieniami jak i negatywnym działaniem wolnych rodników.

Olej z nasion słonecznika

Bogaty w beta - karoten, dzięki czemu skóra po jego użyciu jest mniej wrażliwa na promienie słoneczne. Antyoksydanty zawarte w beta-karotenie neutralizują wolne rodniki, które penetrują do wnętrza, powodując przedwczesne starzenie się skóry.

Olej z orzechów arachidowych

Jest bogaty w witaminy oraz składniki mineralne, ma działanie łagodzące oraz nawliżające.

Olej z róży rdzawej

Olej ten pochodzi z nasion owoców róży rosnącej dziko w Chile, jego głównym składnikiem są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 - stanowiąc ponad 70% jego składu. Bogaty w "superskładniki" takie jak antyoksydanty, witaminy C oraz A. Wpływa zbawiennie na skórę uszkodzoną promieniami słonecznymi, walczącą z nadmierną suchością oraz egzemą. Jest polecany nie tylko do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej, ale także dojrzałej ze względu na swoje właściwości rozjaśniające koloryt skóry.

Jaki efekt daje użycie roświetlacza?

Rozświetlacz nadaje cerze naturalnego blasku. Dzięki czemu nawet po nieprzespanej nocy wyglądasz świeżo i promienie.

Jak użyć rozświetlacza aby nadać skórze młodszy wygląd?

Najlepiej nałożyć rozświetlacz na górną część kości policzkowych, dzięki czemu zostaną one optycznie uniesione do góry. Cera wokół oczu zostanie rozjaśniona co dodatkowo wzmocni efekt “liftingu”.

Jeśli chce użyć rozświetlacza powinnam zrezygnować z innych produktów do makijażu policzków?

Nie, rozświetlacz świetnie komponuje się z innymi produktami - różem lub bronzerem. Jeśli nałożysz rozświetlacz na róż czy bronzer złagodzisz jego kolor i dodasz mu blasku, dzięki temu będziesz mogła kreować różne makijaże z użyciem tych samych produktów.

Gramatura

8g

Produkty powiązane

Przejdź do góry