Pasty do zębów

Pasty do zębów 

Jest 5 produktów.
Brak w magazynie

Szczoteczka do zębów Ecodenta Super Natural Bamboo Soft stworzona jest z uprawianego bambusa MOSS, który jest w rzeczywistości naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym. Posiada miękkie włosie roślinne z oleju rycynowego. Główka szczoteczki jest mała, dzięki czemu zmieści się do każdej jamy ustnej.

23,99 zł
Brak w magazynie

Pasta do zębów z ekstraktem z papai i naturalnym efektem wybielającym do codziennej pielęgnacji zębów. Wybiela zęby, nie rysują szkliwa i przeciwdziała powstawaniu kamienia nazębnego. Remineralizuje szkliwo. Pasta wyróżnia się słodkim owocowym smakiem. Zawiera fluor.

27,99 zł
W magazynie

Włosie miękkie Kolor żółty Szczoteczka składa się z: Rączka z biodegradowalnego bambusa, nylonowe włosie bez PBA Sposób użycia: Po użyciu wypłucz dokładnie szczoteczkę pod ciepłą wodą. Warunki przechowania: Przechowuj w suchym, przewiewnym miejscu.

17,99 zł
W magazynie
Brak w magazynie

Mohani Tree Bambusowa Szczoteczka do Zębów posiada rączkę wykonaną z biodegradowalnego bambusa oraz miękkie, nylonowe włosie pozbawione BPA. Jest niezwykle delikatna dla dziąseł oraz szkliwa. Czyści dokładnie zęby i przestrzenie między nimi. Do codziennego stosowania. Wersja: Soft / Green - Miękka / Zielona

18,99 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Papaja & Aleos & Mięta Pieprzowa - Działa wybielająco- Przeciwdziała rozwojowi kamienia nazębnego- Wzmacnia szkliwo

24,99 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Przejdź do góry