Kompozycje zapachowe
Drzewne aromaty sandałowca połączone z nutą cytrusów i lawendy.
Zastosowanie: -kominki zapachowe,-nawilżacze,-amforki,-do odkurzacza,-zawieszki do samochodu.
Zastosowanie: -kominki zapachowe,-nawilżacze,-amforki,-do odkurzacza,-zawieszki do samochodu.
Zastosowanie: -kominki zapachowe,-nawilżacze,-amforki,-do odkurzacza,-zawieszki do samochodu.
Zastosowanie: -kominki zapachowe,-nawilżacze,-amforki,-do odkurzacza,-zawieszki do samochodu.
Zapach świeżo wypranej bawełny, schnącej w ciepłym słońcu. Aromat białych kwiatów połączonych z zielonymi nutami traw i odrobiną cytryny.
Pyszne, dojrzałe wiśnie prosto z sadu.
Uwodzicielski zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki.
Unoszący się w powietrzu aromat drzewa cytrusowego, różowych kwiatów oraz pikantnej wanilii.
Zaśnij z czarującym zapachem jaśminu połączonym ze słodkimi kwiatami i ciepłymi nutami drzewa sandałowego.
Anielskie Skrzydła to delikatny, pięknie perfumowany zapach, przypominający słynne perfumy ANGEL. Spraw, by w Twoim domu zapachniało naprawdę słodko.
Ciepły kobiecy "różowy" zapach, w którym nuty kwiatowe otulone zostały przez wanilię i piżmo. Klasyczny i elegancki aromat idealny do sypialni.
Przyjemnie słodkie połączenie finezji wanilii Bourbon z bardziej słonecznymi akcentami wanilii z Haiti. Cukier kandyzowany z dodatkami bursztynowego karmelu, podkreśla tę smakowitą woń czystego łakomstwa.
Zapach przywołujący na myśl baśnie z tysiąca i jednej nocy. Połączenie intensywnych orientalnych przypraw z delikatnymi nutami jaśminu i wanilii.
Radosny spokój zielonego ogrodu, szelest liści tańczących na wietrze. Połączenie świeżych zielonych nut ze słonecznymi aromatami owoców i bogatym zapachem kwiatów.
Ten przewiewny, subtelny i otulający zapach przywołuje cudowny zapach świeżo upranej białej lnianej prześcieradła, wysychającej na letnim słońcu.
Intensywnie kwiatowy aromat, w którym łączą się nuty białego egipskiego jaśminu, ylang-ylang, tuberozy i goździka.
Drewniane aromaty sandałowca z domieszką cytrusów i lawendy.
Kwiatowo-aksamitny bukiet z miodową nutą, bardzo zbliżony do letniej woni kwiatów lipy.