Lista produktów producenta: AURA HERBALS

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją zdrowej żywności z certyfikatem BIO, żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety. Celem firmy jest dostarczanie produktów o jak najwyższej biodostępności i bioróżnorodności ze starannie wyselekcjonowanych surowców z całego świata. W ofercie Aura Herbals jest już ponad 150 produktów własnych najwyższej jakości.
Firma współpracuje z najlepszymi sklepami ze zdrową żywnością, sklepami zielarskich, aptekami, hurtowniami i sieciami handlowymi na terenie całej Polski.
Posiada własny zakład konfekcji żywności i suplementów diety. Rozwijamy także dział konfekcjonowania usługowego (private label).
Aura Herbals wymaga ścisłej specyfikacji surowców od dostawców, podczas każdej dostawy. Specyfikacja nie może być starsza niż 60 dni licząc od daty dostawy. Specyfikacja musi zawierać wszystkie parametry uwzględnione w ”formule wzorcowej”, czyli recepturze produktu, a są to między innymi wyniki analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym specjalistyczne wyniki analiz uzyskane metodą pozwalającą zidentyfikować surowiec. Dane są weryfikowane i odnotowana jest ich zgodność na karcie przyjęcia produktu.

Kontrolujemy każdy etap, od opracowania produkcji, do wyprodukowania końcowego produktu.
Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Przejdź do góry