Błoto z Morza Martwego 200ml

Eko000117

Nowy produkt

Naturalne, gęste błoto mineralne z Morza Martwego o właściwościach leczniczych, pielęgnacyjnych, terapeutycznych, silnie ujędrniających i oczyszczających.

39,99 zł

39,99 zł za szt.

Skuteczne w zwalczaniu cellulitu i tkanki tłuszczowej, usuwa toksyny, przyspiesza przemianę materii. Błoto wykazuje działanie antyseptyczne, pomocne w różnych problemach dermatologicznych typu: trądzik, łuszczyca, egzema, łupież, łojotok, bóle i napięcie mięśni, bóle stawów. Idealne  w połączniu z kąpielami w soli z Morza Martwego.

Zastosowanie:

-Maska na ciało: przed nałożeniem błota skórę dokładnie oczyszczamy, np. przy pomocy Savon Noir i rękawicy Kessy. Na przygotowaną skórę całego ciała nakładamy błoto, owijamy folią. Pozostawiamy na około 30 minut, spłukujemy maskę błotną.

- Maska na twarz: warstwę błota mineralnego nakładamy na twarz oraz dekolt. Przykrywamy folią, pozostawiając przestrzeń dla oczu, nosa i ust. pozostawiamy na 15-20 minut. Spłukujemy twarz wodą, osuszamy ręcznikiem i nakładamy krem lub olej kosmetyczny. Stosować: 1 raz w tygodniu.

-Maska na włosy: błoto rozcieńczyć z wodą,  nanieść na całą powierzchnię głowy, wykonać lekki masaż, zmyć wodą po 10-15 minutach. W razie konieczności użyć niewielką ilość szamponu. Powtarzać zabieg 2-3 razy w tygodniu w seriach po 7-10 zabiegów, a później zabieg powtarzać raz na 2-3 tygodnie.

 

UWAGA! Pieczenie i zaczerwienienie skóry są normalną reakcją. Z błota nie należy jednak korzystać w przypadku, gdyby pojawiło się bardzo silne pieczenie, bardzo silne zaczerwienienie, występujące wraz z opuchlizną. Są to rzadkie przypadki, ale jeśli się pojawią - należy bezwzględnie zrezygnować z dalszego stosowania.

Skld: 100% Dead Sea Black Mud

Produkty powiązane

Przejdź do góry